Imagine Cup 2011

Чи хотіли ви колись взяти участь у міжнародному турнірі? Якщо так тоді ця тема для вас. Я розповім про турнір Imagine Cup та всі його доступні конкурси, у яких ви зможете взяти участь.

Imagine Cup пропонує нам такі види змагань:

  • Software Design
  • Embedded Development
  • Game Design
  • Digital Media
  • Windows Phone 7
  • Interoperability Challenge
  • IT Challenge
  • Orchard Challenge

В цій темі я коротенько опишу кожен з них, та прочитавши її ви зможете вибрати вид змагань, який підходить саме вам.

Такщо РЕЄСТРУЙТЕСЬ на цьому турнірі, покажіть свої таланти, вигравайте та отримуйте призи!!!

Для того щоб переглянути переможців 2010 року, перейдіть за наступним лінком: http://www.imaginecup.com/about/2010-winners

Розвиток Imagine Cup

Останні 8 років Imagine Cup підтримував змагання для людей зі всього світу. Самий перший старт цього турніру був в 2003 році, коли назбиралось 1,000 студентів-учасників. За результатами минулорічного змагання кількість учасників зросла до 325, 000 зареєстрованих студентів.

Чому саме Imagine Cup?

Цей турнір підходить вам якщо ви хочете використати свою творчість, уяву, розумову діяльність для того щоб відкрити світові можливості після випуску. Деякі учасники пішли на чудову роботу, деякі заснували свої компанії, які базуються на проекті Imagine Cup.

Software Design

Бідність. Голод. Навчання. Оточуєче середовище. Здоров’я. Є досить багато викликів, з якими стикається наш світ, але ви хоч колись уявляли, що зможете допомогти щоб усунути їх? Це правда. Software Design змагання надихає вас ствоювати справжні програми та рішення, які допоможуть людям та спільнотам по всьому світу.

Ми хочемо бачити вашу команду на арені в фіналі, який відбудеться в New York City. Ми знаємо що ви маєте знання, натхнення, та драйв щоб зробити щось унікальне. Але якщо вам потрібні більше ідей, можете відвідати Imagine Cup 2011 тему, або дізнайтесь про цілі Організації Об’єднаних Націй.

Embedded Development

Вони розумні, могутні. Люди у всьому світі використовують їх кожного дня. Так, ми говоримо про внутрішні пристрої. Якщо ви готові перенсти ці технології на новий рівень – беріть участь у Embedded Development змаганні. Ви не тільки отримаєте досвід у створенні пристроїв, а також можливо створете пристрій нового покоління. Використовуючи Windows Embedded Compact 7 ви позбуваєтесь обмежень у створенні чогось надзвичайного. Потрібно якась мотивація, ідеї? Перегляньте Imagine Cup 2011 тему, або дізнайтесь про цілі Організації Об’єднаних Націй.

Game Design

2D або 3D.  Для багатьох гравців, або для одного. Xbox/Windows, телефон чи веб. Структура ігри повністю залежить від тебе. Але ціль повертається до однієї речі: використовуючи технології, допоможіть вирішити самі актуальні проблеми. Такщо створість гру, яка буде доступною для людей з обмеженими можливостями. Або допоможіть дітям вивчити навколишнє середовище. Змагання Game Design робить світ більш цікавішим. Для вирішення типу вашої гри можете переглянути Imagine Cup 2011 тему, або дізнайтесь про цілі Організації Об’єднаних Націй.

Для простоти створення, ви можете використати Microsoft XNA Game Studio, Visual Studio, або Silverlight.

Digital Media

Фотографії.  Відео. Музика. Цифрова мультимедія є всюди і навколо людей зі світу, які хочуть поділитись своїми унакльними точками зору. З турніром Digital Media ваша велика ідея може просвітити людей по всьому світу про основні глобальні проблеми. Ваш зміст має бути привабливий, стимулюючий, і звісно має відноситись до основної теми Imagine Cup, або відповідати цілям Організацій Об’єднаних націй.

Windows Phone 7

Створіть щось унікальне, привабливе та оригінальне. Будьте одними з перших розробників, які створили XAP додатки для революційної Windows Phone 7 платформи. Створюйте XAP програми зі своєю командою, бо світ не може більше чекати.  Ваша програма має бути оригінальною і підтримувати унакальні мобільно-орієнтовані можливості. Такщо розробляйте Windows Phone 7 програми, які люди полюблять використовувати на їхніх телефонах сьогодні! Ми знаємо що ви маєте знання, натхнення, та драйв щоб зробити щось унікальне. Але якщо вам потрібні більше ідей, можете відвідати Imagine Cup 2011 тему, або дізнайтесь про цілі Організації Об’єднаних Націй.

Interoperability Challenge

Ви готові взяти участь у цьому турнірі? Він є про побудову технічних мостів і заливок поза технологій Microsoft з інишми технологіями, для того щоб створити програми, які об’єднують людей, дані, розноманітні системи новими шляхами. Використовуйте все, включаючи безкоштовне та опенсорсне програмне забезпечення. Вкладіть це все в одну новаторську аплікацію.

IT Challenge

Технології є повсюду. Звісно ви напевно вже це знаєте. Але ми готові випробувати вашу розумову здібність на деяких речах, про які ви напевно не знаєте.  Маючи глибокі знання в великих інфраструктурах підприємства, щоб керувати розноманітними потребами замовника та іншими сценаріями,  IT Challenge випробовує світові найліпші сценарії мислення.

Orchard Challenge

Змініть світ, один веб-сайт одночасно. Впроваджуйте нові можливості і будьте першими, хто створив незамінний модуль, які всі потребують!  Orchard є однією з нових open source CMS платформ, яка базується на ASP.NET MVC як в свою чергу спроектована з самого початку для підтримки модульного розширення. Модуль може додавати нові можливості до Orchard веб-сайту наприклад, корзина покупця та система здійснення покупок, медіа галерею, карти/географічне положення.  Orchard користувачі будуть мати можливість легко переглянути і скачати ваше розширення в онлайн галереї і розмістити його на їхніх сайтах. Ви не тільки будете першим, хто використовує цю нову CMS платформу, ви також побачете модуль, який використовується на різних сайтах по всьому світу!

Отже не треба чекати, просто РЕЄСТРУЙТЕСЬ, та показуйте вашу креативність!

, , ,

%d bloggers like this: